• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Menu

FAQ

1. Czy coś się płaci za korzystanie z usług torebkihurt.pl?

Nie, korzystanie z usług nic nie kosztuje. Partner - np. sklep internetowy zamawia towar i wie od razu ile kosztuje towar i wysyłka - zasady są proste i przejrzyste.2. Czy trzeba wykonać jakiś limit sprzedaży?

Nie, nie ma minimalnych limitów sprzedaży.3. Czy w tych cenach moga kupić detaliści?

Nie, w hurtowni mogą kupować tylko i wyłącznie hurtownicy - osoby prowadzące działalność gospodarczą.4. Jak wygląda przekazywanie danych do wysyłki?

Wpisywanie danych ręcznie5. Czy mogę sprzedać towar którego nie ma na magazynie?

W hurtowni nie można zakupić towaru, którego nie ma na magazynie.6. Jak podjąć współpracę z torebkihurt.pl?

Po pierwsze należy się zarejestrować, wpisując swoje dane oraz akceptując warunki współpracy: Umowę i Regulamin.

Drugi krok należy do Naszej firmy - po pozytywnej weryfikacji dokumentów oraz danych, jesteście Państwo pełnoprawnym Partnerem naszej Hurtowni.7. Jakie są zalety dropshippingu i współpracy z torebkihurt.pl?

Po pierwsze nic nie trzeba kupować zanim się to sprzeda.

Druga zaleta wynika bezpośrednio z pierwszej - nawet jeśli ceny spadną nigdy nie zostanę z towarem.

Po trzecie nie trzeba mieć lokalu na magazyn

Po czwarte nie trzeba zatrudniać pracowników do pakowania.

Po piąte nie trzeba się martwić o opisy, zdjęcia produktów - wszystko otrzmujecie Państwo od nas

Po szóste Wysyłką zajmujemy się my

Po siódme - reklamacjami zajmujemy się my

Po ósme - w zasadzie trzeba zajmować się tylko sprzedażą, upiekszaniem i uatrakcynianiem sklepu - resztę robimy my.9. Jakie są wady dropshippingu?

Jeżeli można to nazwać wadą, to jest o odpowiedzialność za źle wpisane dane klienta.

Ponadto Partner ponosi koszt ewentualnego nieodebrania przesyłki - tzn koszt przesyłki zwrotnej - ale takie samo ryzyko ponosi się również przy samodzielnym pakowaniu.10. Czy przesyłki są monitorowane?

Tak, po wysłaniu przesyłki zarówno klient jak nasz Partner otrzymuje maila z numerem wysyłki, który można śledzić na stronie internetowej kuriera.11. Jakim kurierem wysyłacie paczki?

Aktualnie współpracujemy z firmą kurierską InPost (niemalże 100% przesyłek dociera w czasie 24 godzin od chwili nadania).Serwis torebkihurt.pl prowadzony jest przez firmę Handbags Importers z siedzibą w Wąsicach pod adresem ul. Zakonnic 13, 49-300 Brzeg, wpisanym do rejestru ewidencji działalności gospodarczej przez Ministerstwo Gospodarki pod numerem NIP 751-153-37-35, REGON 161460320.

Płatności:

1. Wpłata na konto - dane do przelewu

Handbags Importers

Ul. Starobrzeska 27

49-305 Brzeg

BANK ING 51 1050 1171 1000 0090 9631 5081

2. Przesyłka pobraniowa - opłata następuje bezpośrednio u kuriera.

3. Odbiór osobisty - opłata oraz odbiór towaru następuje w siedzibie firmy.

4. Zwroty płatności za błednie wpłacone środki, zakupy poniżej minimalnej ilości (nie dotyczy dropshippingu) wykonywane są w czasie 14 dni od daty księgowania co wiąże się z opłatą manipulacyjną w kwocie 5 zł brutto.

Realizacja zleceń:

Wszystkie zlecenia realizujemy do 24 godzin od otrzymania ofery zakupu w serwisie torebkihurt.pl.

Towar wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na nasze konto lub w przypadku wyboru formy płatności jako kurier pobranie.

1.    Użytkownikami serwisu torebkihurt.pl mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej które dokonały prawidłowej rejestracji w serwisie torebkihurt.pl

2.    W celu dokonania rejestracji w serwisie torebkihurt.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie torebkihurt.pl oraz podać: Imię, Nazwisko, adres email będący również loginem, jak również informacje niezbędne do dostawy oraz kontaktu tj. adres pocztowy oraz telefon kontaktowy

3.    Rejestracja jest dobrowolna i bezpłatna dla każdego Użytkownika. Jedyną opłatą pobieraną od Użytkownika jest cena kupionej Usługi.

4.    Wraz z dokonaniem Rejestracji, Użytkownik składa oświadczenie woli i wiedzy dotyczące znajomości treści Regulaminu i akceptuje wszystkie postanowienia Regulaminu oraz spełnia wszystkie określone w nim wobec Użytkowników wymagania i warunki.

5.    W wyniku rejestracji tworzone jest indywidualne konto Użytkownika. Użytkownik uzyskuje dostęp do konta po podaniu adresu email oraz hasła podanego w procesie rejestracji

6.    Zabrania się podawania nieprawdziwych danych (np. imienia i nazwiska, adresu), oraz przekazywania danych dostępowych do konta osobom trzecim

7.    Posiadanie konta uprawnia użytkownika do zamieszczania komentarzy oraz opinii do zakupionych ofert.

8.    Serwis torebkihurt.pl zastrzega sobie prawo do blokowania kont oraz ich usuwania w przypadku naruszenia niniejszego regulaminu.

9.    Zabrania się użytkownikom umieszczania w serwisie treści wulgarnych, obraźliwych i tym podobnych. Jednocześnie torebkihurt.pl zastrzega sobie prawo do edycji, zmian, modyfikacji i usuwania treści zamieszczonych przez użytkowników które uzna za nieodpowiednie, a także naruszających niniejszy regulamin lub obowiązujące prawo

10.  Ilość produktów zamawianych jednorazowo w serwisie torebkihurt.pl musi być równa lub większa niż 5 szt. Zamówienia poniżej tej ilości nie będą realizowane.

Zakres odpowiedzialności
1.    Serwis torebkihurt.pl dokłada wszelkich starań w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu torebkihurt.pl  jednakże nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w jego działaniu lub problemy techniczne


2.    Problemy techniczne związane z funkcjonowaniem serwisu powinny być zgłaszane na adres kontakt@torebkihurt.pl


3.    Serwis torebkihurt.pl zastrzega sobie prawo do okresowych zakłóceń lub przerw w działaniu serwisu spowodowanych okresową konserwacją, aktualizacją oprogramowania lub innymi przyczynami niezależnymi od torebkihurt.pl

Zwroty

1. Klient ma prawo do zwrotu towaru, który nie spełnia oczekiwań w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, kiedy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, posiada oryginalne opakowanie oraz metki.

2. Towar należy starannie zapakować, uniemożliwiając zniszczenie lub uszkodzenie przedmiotu w czasie transportu (należy dobrać odpowiednią wielkość opakowania do wielkości zwracanego towaru – zabrania się zaginania torebek).

3. Przygotowana przesyłkę wraz z dowodem zakupu oraz formularzem zwrotu, należy odesłać na adres:

Handbags Importers

ul: Starobrzeska 27

49-305 Brzeg

(z dopiskiem ZWROT)

4. Koszty przesyłki do i od klienta ponosi kupujący.

5. torebkihurt.pl gwarantuje zwrot równowartości za towar.

6. Zwrot kwoty za towar nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, na konto wskazane przez kupującego w formularzu zwrotu.

7. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

1. Kupującemu przysługuje prawo do złożenia reklamacji.

2. Należy o tym fakcie poinformować sprzedającego drogą elektroniczną na adres kontakt@torebkihurt.pl

3. W odpowiedzi zostanie przesłany formularz reklamacyjny, który należy czytelnie wypełnić i odesłać wraz z uszkodzonym towarem oraz dowodem zakupu na nasz adres – nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

4. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych powstałych podczas transportu, rozpatrywane będą na podstawie protokołu sporządzonego w obecności doręczyciela.

6. Nie uważa się za niezgodne z umową:

- widoczne w dniu zakupu, nie mające wpływu na estetykę oraz przeznaczenie wyrobu, drobne fałdy, niejednolitą strukturę, niejednorodną kolorystykę

- wykonanie dostarczonego towaru o ile towar jest zgodny z umową i jego przeznaczeniem.

- naturalne zużycie – różnice w kolorze i strukturze, załamania lub zmarszczenia powstałe podczas użytkowania.

- powstałe podczas użytkowania uszkodzenia mechaniczne (odbicia, otarcia, zadrapania), uszkodzenia okuć (zapięć, klamr, uchwytów, zamków), zabrudzenia, odbarwienia, ślady po przemoczeniu, uszkodzenia wynikające z niedbałego i niewłaściwego użytkowania wyrobu.

7. Reklamacje i wymiany należy przesyłać do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej list polecony ekonomiczny gabaryt A do 500 g 5,90 zł

8. Wszelkie uznane reklamacje lub wymiany dołączane zostaną do kolejnego zamówienia.

9. Nie wysyłamy osobnych przesyłek z uznanymi reklamacjami lub wymianami.

10. Nie ponosimy kosztów związanych z ewentualną odsyłką towaru nawet jeśli towar ponosi wady fabryczne lub inne.

11. Kolor otrzymanego towaru może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach. Różnice w kolorystyce wynikają z ustawień ostrości oraz kontrastów w komputerze.

12. Wykończenie towaru np. kolor podszewki, może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciach (nowa partia produkcyjna) i jako takie nie stanowi podstawy do reklamacji.

13. Reklamacji podlegają jedynie wady ukryte, powstałe z winy producenta.

14. W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie wymieniony na nowy i dołączony do kolejnego zamówienia.

Postanowienia końcowe
1.    Serwis torebkihurt.pl  zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu. Wszystkie zmiany obowiązują od daty opublikowania zmienionej wersji Regulaminu na stronach Serwisu torebkihurt.pl.

2.    Prawem właściwym do rozstrzygania sporów pomiędzy Użytkownikiem a torebkihurt.pl, którego przedmiotem są usługi świadczone przez torebkihurt.pl na warunkach określonych w Regulaminie, jest prawo polskie.

3.    Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez torebkihurt.pl będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne.

4.    Jeżeli którekolwiek postanowienie Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy.

Polityka prywatności i cookies serwisu torebkihurt.pl
1.    Podane przez Użytkowników dane osobowe są zbierane i przetwarzane przez firmę Handbags Importers z siedzibą w Brzegu pod adresem ul. Zakonnic 13 49-300 Brzeg. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępnianie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu w swoje dane. Użytkownik może zażądać zmiany bądź usunięcia swoich danych z serwisu torebkihurt.pl.

2.    Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji Usługi oraz wysyłania newslettera z promocjami torebkihurt.pl. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez wybranie odpowiedniej opcji po zalogowaniu w serwisie 

3.    Użytkownik w każdej chwili ma dostęp do edycji swoich danych poprzez opcje dostępne po zalogowaniu oraz może usunąć konto w serwisie torebkihurt.pl wraz z wszystkimi danymi poprzez wysłanie wiadomości email na adres kontakt@torebkihurt.pl zawierającej prośbę o usunięcie konta z adresu email użytego podczas rejestracji. Konto zostanie usunięte po potwierdzeniu tej prośby drogą emailową lub telefoniczną

4.    Realizacja Usług przez Usługodawców może wymagać przekazania niektórych danych osobowych Usługodawcy w zakresie niezbędnym do realizacji Usługi. Akceptując niniejszy regulamin Użytkownik wyraża zgodę na przekazanie swoich danych Usługodawcy u którego zakupił usługę.

5.    Podczas Twojej wizyty w serwisie torebkihurt.pl, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. IP użytkownika, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

6.    Serwis torebkihurt.pl nie zbiera i nie zapisuje danych dotyczących kart kredytowych i numerów kont bankowych, których Użytkownik używa podczas dokonywania zakupu. Dane związane z płatnością zbierane są przez wybrany serwis płatności on-line

7.    Strona serwisu torebkihurt.pl może wykorzystywać ciasteczka (cookies), które służą identyfikacji przeglądarki Użytkownika podczas korzystania z naszej strony. Ciasteczka nie zawierają danych osobowych. Użytkownik może zrezygnować z korzystania z ciasteczek poprzez wybranie odpowiedniej opcji w przeglądarce, jednak może to utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z serwisu

Szybki kontakt
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Wiem, że w każdej chwili mogę odwołać zgodę.

  • Handbags Importers Dawid Niedzielski
  • ul. Starobrzeska 27 49-305 Brzeg
  • NIP: PL 751-153-37-35
  • tel. +48 881 781 725
  • tel. +48 661 861 461
  • email: kontakt@torebkihurt.pl

torebkihurt.pl: Hurtownia Torebek Damskich - Sprawdź Nas!